250 SEF-R / 300 SEF-R

250 SEF-R  /  300 SEF-R -

Enduro modelová řada roste - verze R - racing je osazena oproti seriové verzi zadním a předními tlumiči WP, krytem motoru.

Všechny modely získaly několik evolučních změn a vylepšení, aby bylo možné lépe čelit náročným podmínkám endurového sportu.
Nové Sherco SE 2.5iF R a SE 3.0iF R jež obsahuje nejvyspělejší technologie se tak stává hvězdou a není pochyb o tom, že díky své působivosti je nové 2.5iF jedním z nejvíce inovativních motocyklů v této kategorii na trhu.
Díky účasti ve velkých soutěžích po více než tři roky se ukázalo, že SHERCO má obrovský potenciál a je velmi spolehlivé.

Nové SHERCO bylo koncipováno tak, aby bylo nejlehčím a nejsilnějším motocyklem ve své třídě.
Motor je velmi kompaktní a je vybaven elektronickým vstřikování paliva, velmi účinný a efektivní starter umožnuje absenci nožního startování, všechny tyto vlastnosti pomáhají přispět k extrémní lehkosti a kompaktnosti motoru.
Modely 2.5iF, 4.5iF a 5.1iF, byly předmětem důkladné revize a rovněž obdrželya mnoho aktualizací. Mezi některé z nich patří nové přední vidlice Ceriani, které jsoue lehčí a užší, což výrazně zlepšuje ovladatelnost.
Podvozek, který kombinuje ocel a hliník je velmi pevný, těžiště je nižší, výška sedadla byla rovněž snížena a to spolu s dalšími změnami umožňuje snadnější pohyb pro jezdce na motocyklu v každé situaci a postavení.
250 SEF-R  /  300 SEF-R -leonelli SKF Michelin Minerva Oilinstagram sherco.cz


PageRank